موسسه کنکور آسان است گیلنا مارکت تخفیف ویژه خدمات

 

مهندس امیرحسین شاهانی

مدرس دروس ریاضی و فیزیک

مهندس امیرحسین شاهانی مدرس درس ریاضی و فیزیک در موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) می باشد . مهندس شاهانی در کنکور سال های اخیر با آموزش تکنیک های تست زنی به دانش آموزان و داوطلبین کنکور مجبوبیت زیادی بین دانش آموزان به دست آوردند . و داوطلبین زیادی توانستند به استفاده از تکنیک های تست زنی شاهانی به درصد ریاضی و فیزیک بالایی دست پیدا کنند .

 

مشاوره کنکور
گیلنا مارکت
استاد حسین احمدی اینستا گرام

 

رتبه های برتر کنکور

تاثیر مهندس شاهانی در قبولی داوطلبان

مهندس امیرحسین شاهانی ، با در اختیار گذاشتن تجربه خود به شما عزیزان داوطلب حداکثر تلاش خود را کرده است تا بهترین نتیجه را بتوانید برای خود رقم بزنید . در سال های گذشته ، بسیاری از رتبه برترهای کنکور از بسته های آموزشی و دی وی دی کنکور استاد شاهانی استفاده کرده اند . موسسه کنکور آسان است با افتخار اعلام می کند در تمام سال های فعالیت خود بیشترین درصد رضایت را از طرف شما دانش آموزان و داوطلبان کسب کرده است .

 

گیلنا مارکت

فروشگاه اینترنتی محصولات کنکوری

موسسه کنکور آسان است ، انتشارات گیلنا ، بیش از 20 سال است که فعالیت خود را در حوزه کنکور و فیلم های آموزشی دروس از پایه تا کنکور آغاز کرده است . استاد حسین احمدی بنیان گذار این موسسه از آغاز کار خود به دنبال هموار کردن راه های موفقیت در کنکور برای شما عزیزان بوده است . ایشان با بهره گیری از اساتید فوق حرفه ای دروس مختلف ، اقدام به انتشار دی وی دی های آموزشی ویدیویی تدریس دروس پایه تا کنکور کرده است . اساتیدی همچون مهندس عارف ربیعیان در درس شیمی ، مهندس امیر مسعودی مدرس حرفه ای فیزیک و ریاضی از جمله مدرسین فوق العاده و صاحب سبک می باشند که با موسسه کنکور آسان است همکاری می کنند . شما هم اکنون می توانید از میان تمامی بسته های آموزشی ویدیویی کنکور اسان است دروس مورد نظر خود را از وب سایت گیلنا مارکت خریداری نمایید .

 

کلیک کنید