استاد حسین احمدی

رزومه استاد حسین احمدی

مرد شماره یک کنکور ایران

مهندس حسین احمدی یکی از چهره های برجسته تحصیلی می باشد که در سال های اخیر توانسته است با رتبه پروری های فراوان و مطالب انگیزشی و علمی که در اختیار دانش آموزان قرار می دهد، آن ها را در مسیر موفقیت بگذارد. اما به راستی این همه توانایی و راهکار های ناب چگونه وارد بازار پر تب و تاب کنکور شد؟ لازم است که در این مقاله به رزومه استاد حسین احمدی پرداخته تا ضمن استفاده از منابع ارزنده علمی و آموزشی ایشان، کمی نیز با شخصیت برجسته این شخص بزرگ و موفق آشنا شویم.

نحوه ورود استاد حسین احمدی به کنکور

از کارشناسی تا دکتری با استاد احمدی و انتشارات گیلنا

ایشان فارغ التحصیل مهندسی از دانشگاه سراسری تهران بوده و در تمام دوره تحصیل خود یکی از چهره های برجسته محسوب می شدند. همچنین برای دوره کارشناسی ارشد خود تغییر گرایش داده و به تحصیل زبان عربی پرداخت. این تغییر گرایش نه تنها از توانایی های این استاد ارجمند نکاست، بلکه رزومه استاد حسین احمدی نشان می دهد، که خواستن توانستن است و کسب رتبه برتر کنکور کارشناسی ارشد و بعدها در کنکور دکتری، به همه جلوه ای از اراده و عزم را نشان داد . بعد از تحصیل، ایشان کمبودی در سیستم آموزشی ایران حس کردند، که بر اثر این دید عمیق، موسسه کنکور آسان است را تشکیل داده و اولین شخصی بودند که مباحث آموزشی را در قالب لوح های فشرده در اختیار دانش آموزان قرار دادند. این روند در سال های ۸۳ الی ۸۴ شروع شده و تا به امروز ادامه داشته است.

مشاوره کنکور
گیلنا مارکت
استاد حسین احمدی اینستا گرام

رزومه استاد حسین احمدی در گذر زمان

مشاوره های تخصصی کنکور

پیشرفت مجموعه کنکور آسان است در کنار کارشناسی های ارزنده ایشان بوده و توانسته در مدت زمان بسیار کمی در میان کلیه مجموعه های آموزشی حرف اول را بزند. در واقع این به نوع نگرش استاد به کنکور و درس خواندن باز می گردد، که موجب شده است که کنکور واقعاً برای دانش آموزان آسان دیده شود. ایشان تنها کسی در ایران است، که دارای مقاله های تخصصی آموزش و مشاوره می باشد و در سطح بین‌المللی حرفی برای گفتن دارد. رزومه استاد حسین احمدی نشان می دهد که ایشان نه تنها در آموزش دین و زندگی و عربی دارای مهارت بالایی هستند، بلکه در انجام مشاوره های تخصصی برای دانش آموزان کنکوری بسیار حاذق و هدفمند عمل می نمایند. از این رو ایشان مشاورانی برجسته‌ای تعلیم داد، که بتوانند خدمات ارزنده‌ای در اختیار دانش آموزان قرار دهند. این مشاوران همگی به سبک استاد حسین احمدی و زیر نظر ایشان مشغول به فعالیت هستند.

رزومه استاد حسین احمدی در صداوسیما

کلاس درس خصوصی همیشه در کنار شماست

سالهاست برنامه های مشاوره ای موسسه کنکور آسان است | انتشارات گیلنا | در شبکه های مختلف صداوسیما پخش میشود و در این برنامه ها مشاورین موسسه به ارائه مشاوره به دانش آموزان میپردازند و مدرسین نیز تدریسهای خود را ارائه میدهند. ازجمله این برنامه های تلویزیونی میتوان به اوج یادگیری از شبکه دو سیما یادگیری آسان از شبکه چهار سیما آینده موفق و زنگ پنجم از شبکه ۵ سیما و کنکور آسان است از شبکه ۳ سیما اشاره کرد. ضمنا برنامه های رادیویی درس خواندن آسان است، درس آسان ، کنکور جوان ، کنکور موفق و … سالهاست در حال پخش است

محصولات آموزشی استاد حسین احمدی

مشاهده نمونه تدریس های استاد احمدی

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی