همایش و جمع بندی کنکور

برنامه ریزی کنکور

null
با برنامه ریزی، موفقیت دست یافتنی‌تر از همیشه، پیش روی شماست.

با برنامه ریزی کنکور ، موفقیت پیش روی شماست

با نگاهی به زندگی افراد موفق به نتایج جالبی دست پیدا خواهیم کرد. تلاش، پشتکار، صبر و داشتن یک برنامه ریزی؛ اصولیست که برای موفقیت در تمام مراحل زندگی باید رعایت شوند. شما در کدام قسمت زندگی خود برنامه ریزی دارید؟ آیا از اهمیت برنامه ریزی آگاه هستید؟ شمایی که الآن در حال مطالعه این مقاله هستید دانش آموزید یا داوطلب کنکور؟ میدانید کنکور نتیجه زحمات 12 ساله شما در مدرسه و درس خواندن است؟ چه قبول داشته باشیم چه خیر؛ کنکور نقطه اوج تحصیل ماست. پس برای اینکه موفقیت خود را تضمین کنیم باید برنامه ریزی داشته باشیم و از مشاوره تحصیلی استفاده کنیم. موفقیت در یک قدمی شماست، اولین گام را محکم بردارید.

 

محصولات آموزشی استاد احمدی

آموزش های استاد حسین احمدی

چگونه برنامه ریزی کنکور داشته باشیم

دقت داشته باشید منظور از برنامه ریزی کنکور ، فقط برنامه ریزی مطالعاتی و درسی نیست. برنامه ریزی کنکور یعنی هر آنچه که ما از روز اولی که قصد میکنیم مطالعه کنکوری خود را آغاز کنیم، انجام میدهیم تا زمانی که انتخاب رشته میکنیم و آماده‌ی ثبت نام در دانشگاه می‌شویم.

نتیجه یک برنامه ریزی دقیق و حرفه‌ای، موفقیت شماست و عدم برنامه ریزی مناسب و یا استفاده از برنامه ریزی غیر اصولی می‌تواند هم هزینه شما را افزایش دهد و از آن مهم‌تر زمانی که از دست داده‌اید، دیگر بر نخواهد گشت.

پس با گیلنا مارکت همراه باشید و همین حالا با مشاوران تحصیلی حرفه‌ای ما تماس بگیرید تا بهترین برنامه مشاوره تحصیلی را در اختیار شما قرار دهند.

آموزش های جامع انتشارات گیلنا

در برنامه ریزی درسی به چه نکاتی باید دقت کرد

اولین گام در برنامه ریزی صحیح برای موفقیت در کنکور، شناخت ویژگی‌های شخصیتی شماست. ویژگی‌های شخصیتی شامل شخصیت شناسی در تمامی ابعاد زندگی است. ساعات آزاد شما چند ساعت است، زمان صرف غذای شما چه ساعتیست؟ اینها همگی، پایه و اساس یک برنامه ریزی کنکور حرفه ای هستند.

دومین قدم ارائه یک برنامه مطالعاتی درست است. چه زمان هایی چه درس هایی خوانده شود و به صورت چرخشی هر دو هفته یک بار تغییر در بازه های زمانی مطالعه دروس داشته باشید. ترکیب درس خواندن دروس عمومی و اختصاصی از اهمیت به سزایی برخوردار است.

چگونه تست زدن در کنکور نیازمند تمرین و تکرار است

سومین مرحله اما مرحله ایست که نیاز به دقت بسیار زیادی دارد. چگونه تست زدن را یاد بگیرید. روش های تست زنی را تمرین کنید و از راهکارهای متفاوت تست زنی استفاده کنید. بسیاری از دانش آموزان در امتحانات تشریحی نمره خوبی کسب میکنند اما در آزمون های تستی نمیتوانند نتیجه دلخواه را به دست بیاورند. میدانید دلیل آن چیست؟ روش های تست زدن و راه حل های تستی را دست کم میگیرند. تست زدن باید جزیی از وجود شما شود و ما در موسسه کنکور آسان است به شما روش های تست زنی را آموزش خواهیم داد.

چهارمین نکته در برنامه ریزی کنکور ، شرکت در آزمون‌های آزمایشی و شناخت نقاط ضعف و قوت شماست. در کنکورهای آزمایشی استاندارد شرکت کنید و سوالات تالیفی شبیه به کنکور را حل کنید.

ما در مرحله پنجم مشاوره تحصیلی ، به شما مدیریت زمان در کنکور را یاد خواهیم داد که سر جلسه آزمون با کمبود وقت و استرس مواجه نشوید و به بیشترین بازدهی خود برسید.

اما از فردای کنکور تا زمان اعلام اولیه نتایج فرصتیست که شما خستگی 12 سال درس خواندن را از تن به در کنید و مرحله بعدی برنامه ریزی کنکور از روز اعلام نتایج شروع می‌شود تا زمان انتخاب رشته و دانشگاه مد نظر شما. ما در این مرحله به بررسی نتیجه آزمون شما خواهیم پرداخت و با استفاده از اپلیکیشن انتخاب رشته گیلنا برای شما بهترین انتخاب رشته را انجام خواهیم داد.

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی