دی وی دی کنکور استاد احمدی
دی وی دی استاد احمدی

دی وی دی استاد احمدی

از اهمیت دروس عمومی با خبر هستید ؟ آیا می دانید برای کسب بهترین رتبه ها در کنکور می بایست درصد بالایی را در دروس عمومی کسب کنید ؟ آیا از میانگین پاسخگویی به سوالات دروس ادبیات ، دینی و عربی با خبر هستید ؟ چقدر با دی وی دی های کنکور استاد حسین احمدی آشناییت دارید ؟

نام استاد حسین احمدی سر زبان همه کنکوری ها

تدریس تخصصی عربی ، ادبیات و دینی

استاد حسین احمدی موسس و بنیانگزار موسسه کنکور آسان است و انتشارات گیلنا با بیش از 20 سال سابقه تدریس و مشاوره کنکوری ، بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور را به سمت موفقیت راهنمایی کرده است . بسیاری از رتبه برترهای کنکور سالیان گذشته از رهنمودهای استاد حسین احمدی استفاده کرده اند و از تدریس دی وی دی های کنکور استاد حسین احمدی بهره برده اند . استاد حسین احمدی دروس عربی ، ادبیات و دینی را به صورت تخصصی برای کنکور آموزش داده است . در دی وی دی های کنکور استاد حسین احمدی ، نوع تدریس ایشان بسیار فوق حرفه ای و جذاب است که شما را به مطالعه دروس و مباحث علاقمند می کند .

محصولات آموزشی استاد احمدی

آموزش های استاد حسین احمدی

در کنار هم پیشرفت می کنیم

روش نوین تدریس از ما رتبه یک از شما

استاد حسین احمدی با استفاده از روش های نوین آموزشی و انتخاب کلیدواژه ها و رمز گشایی از آیات ، واژگان ، تاریخ ادبیات ، قواعد درس عربی ؛ طوری تدریس می کند تا مباحث در حافظه بلند مدت شما ذخیره گردد تا در سر جلسه کنکور بتوانید بهترین درصد ها را کسب کنید و به راحتی بتوانید جز رتبه های برتر کنکور باشید و تحصیل خود را در رشته و شهر دلخواه خود در بهترین دانشگاه ها ادامه دهید . خدا را شاکریم که در تمامی سال های فعالیت موسسه کنکور آسان است و زحمات استاد حسین احمدی ، بیشترین درصد رضایت را از طرف شما عزیزان و خانواده های گرانقدر شما دریافت کرده ایم . با ما شما هر روز بهتر می شویم و در این راه ، شما را به بهترین خودتان تبدیل خواهیم کرد .

آموزش های جامع انتشارات گیلنا

فروشگاه محصولات آموزشی انتشارات گیلنا

گیلنا مارکت رو به خاطرت بسپار

گیلنا مارکت مفتخر است که توانسته است همکاری صمیمانه ای با موسسه کنکور آسان است را آغاز کند و بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه کند . شما هم اکنون می توانید دی وی دی های کنکور استاد حسین احمدی را از وب سایت گیلنا مارکت با کمترین قیمت خریداری نمایید .

 

کلیک کنید

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی