دی وی دی استاد ربیعیان
دی وی دی استاد ربیعیان

دی وی دی استاد ربیعیان

  بیشترین درصدی که در درس شیمی توانسته اید به سوالات پاسخ دهید چه عددی بوده است ؟ آیا قصد دارید درصد خود را برای موفقیت در کنکور افزایش دهید ؟ چه کتاب ها و یا مراجع کمک آموزشی را استفاده کرده اید ؟ تا به حال درس شیمی را با روش های جدید و جذاب آموزش دیده اید ؟

 

آقای شیمی ایران استاد ربیعیان

کنکور را حل کنید

مهندس عارف ربیعیان با جدیدترین ایده ها و نوآوری ها درس شیمی را تدریس کرده است . تدریسی که به شما تضمین می کند تا بتوانید بهترین خود باشید . دی وی دی های آموزشی ایشان در سایت گیلنا مارکت عرضه شده است . استاد عارف ربیعیان نامی آشنا در صنعت تدریس و آموزش درس شیمی ، بهترین بسته های آموزشی کنکور و روش تست زنی شیمی کنکور را با همکاری موسسه کنکور آسان است ، منتشر کرده است .

 

محصولات آموزشی استاد ربیعیان

آموزش های استاد عارف ربیعیان

شیمی غول کنکور

شاخ غول را بشکنید

درس شیمی یکی از دروس تخصصی رشته های ریاضی و تجربی می باشد که می تواند سکوی پرتاب شما به سمت موفقیت نام بگیرد . میانگین درصد پاسخ صحیح درس شیمی بسیار پایین است و متاسفانه داوطلبان کنکور برای پاسخ دهی به سوالات این درس با مشکل رو به رو هستند . استاد عارف ربیعیان ، با در اختیار گذاشتن تجربه خود در قالب آموزش تصویری موجود در دی وی دی به شما عزیزان داوطلب حداکثر تلاش خود را کرده است تا بهترین نتیجه را بتوانید برای خود رقم بزنید .

 

آموزش های جامع انتشارات گیلنا

فروشگاه محصولات آموزشی انتشارات گیلنا

گیلنا مارکت رو به خاطرت بسپار

ما در کنار شما بهترین شدیم و تمام تلاش خود را کرده ایم تا با ارائه با کیفیت ترین آموزش ها و بسته های آموزشی کنکور ، مسیر موفقیت شما را هموارتر کنیم .شروع همکاری با کنکور آسان است ، تنها آغازی خواهد بود در مسیر دستیابی به آرزو و اهداف شما عزیزان . شما می توانید دی وی دی کنکور استاد عارف ربیعیان را بصورت آنلاین از وب سایت گیلنا مارکت خریداری نمایید و از پشتیبانی 24 ساعته مشاوران متخصص ما بهره مند شوید . ما بهترین ها را برای شما گرد هم آورده ایم تا مسیر موفقیت شما در کنکور هموارتر از همیشه باشد .

 

کلیک کنید

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی