دی وی دی استاد مسعودی
دی وی دی استاد مسعودی

دی وی دی استاد مسعودی

اهمیت دروس ریاضی و فیزیک به خصوص برای تمام داوطلبان کنکور رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی انکارناپذیر است . ریاضی و فیزیک از جمله دروسی هستند که سوالات آنها دارای تنوع بسیار زیادی می باشد . این تنوع بسیار ، تدریس اساتید و مدرسان را به سمت آموزش مفهومی و عمیق سوق داده است . دی وی دی های استاد مسعودی نیز از این قاعده مستثنی نیست .

مهندس امیر مسعودی، کنکور به توان تو!

تدریس تخصصی ریاضی و فیزیک

مهندس امیر مسعودی با سال ها تجربه فوق حرفه ای در زمینه آموزش دروس ریاضی و فیزیک ، داوطلبان و دانش آموزان بسیار زیادی را به سمت موفقیت در آزمون کنکور راهنمایی کرده است . مهندس امیر مسعودی سالهاست که همراه موسسه کنکور آسان است ، می باشد و در برنامه اوج یادگیری در شبکه های صدا و سیما ، اوج مهارت و حرفه ای بودن خود را در تدریس و آموزش به همگان نشان داد .

محصولات آموزشی استاد مسعودی

آموزش های استاد امیر مسعودی

در کنار هم پیشرفت می کنیم

روش نوین تدریس از ما رتبه یک از شما

نوع تدریس ایشان بسیار حرفه ای می باشد بطوریکه شما بعد از استفاده از بسته های آموزشی و دی وی دی های مهندس مسعودی و یک برنامه ریزی صحیح ، می توانید به راحتی درصد دروس ریاضی و فیزیک خود را به طور چشمگیری افزایش دهید . مهندس مسعودی با ارائه راهکارهای تستی به مقابله با سوالات کنکور می پردازد . سریع ترین روش های حل سوالات را آموزش می دهد و اوج کار ایشان بود که سوالات کنکور را تنها بعد از گذشت چند ساعت از آزمون در کمترین زمان پاسخ دادند .

آموزش های جامع انتشارات گیلنا

فروشگاه محصولات آموزشی انتشارات گیلنا

گیلنا مارکت رو به خاطرت بسپار

شما همراه ما بودید تا بهترین باشیم و ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین خود باشید . مسیر موفقیت را هموارتر از همیشه به شما نشان خواهیم داد .شما هم اکنون می توانید دی وی دی های استاد مسعودی را از وب سایت گیلنا مارکت ، وب سایت رسمی موسسه کنکور آسان است و انتشارات گیلنا با کمترین قیمت تهیه نمایید .

 

کلیک کنید

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی