دی وی دی کنکور

دی وی دی کنکور

دی وی دی کنکور
با ما همراه باشید تا به یه سری از سوالات شما جواب بدیم . ویکی کنکور از امروز تا روز کنکور شما رو تنها نمیذاره

همه ی ما از بچگی برای آیندمون آرزوهایی داشتیم . آرزوهایی گاه محال و گاه قابل دسترس . همه ی ما تو بچگیمون ازمون سوال شده در آینده می خوای چیکاره شی ؟ ولی این بار من از شما میخوام بپرسم .شمایی که سالهاست درس خوندید و امید دارم که میدونید می خواهید در چه رشته ای ادامه تحصیل بدید . میدونید کدوم دانشگاه می خواهید بروید . حالا شما برای اینکه به این خواسته خودتون برسید برنامه ریزی دارید ؟ مشاور دارید ؟ آشنایی با دی وی دی های کنکور دارید ؟ فایده استفاده از دی وی دی های کنکور چیست ؟ کدوم یک از دی وی دی های کنکور بیشتر به درد شما میخوره ؟روش استفاده از دی وی دی های کنکور رو بلد هستید ؟

با ما همراه باشید تا به یه سری از سوالات شما جواب بدیم . گیلنا مارکت از امروز تا روز کنکور شما رو تنها نمیذاره .

سوالات کنکور

شما عزیزای کنکوری اگه سوالای کنکور و همچنین سوالای امتحانات نهایی رو از سال های گذشته ببینید تا به این چند سال آخر برسید متوجه میشید که هر سال به نسبت سالهای قبل سوالات مفهومی تر و عمیق تر شدن . شاید دیگه نتونید با حفظ کردن و مطالعه معمول به سوالای کنکور پاسخ های صحیحی بدید . از همین امروز روش درس خوندنتون رو به سمت مطالعه عمیق و مفهومی ببرید .

کنکور غولی که می تواند غول چراغ جادوی شما شود

خیلی از دانش آموزا و حتی معلما و مشاورا ، کنکور رو مثل یه غول معرفی میکنن . اما ما به شما تضمین میدیم با مطالعه اصولی و برنامه ریزی صحیح و استفاده از منابع کمک آموزشی درست و آشنایی با دی وی دی های کنکور ، غول کنکور برای شما غول چراغ جادو میشه تا شما رو به آرزوهاتون برسونه .

اگه میخواهید یک مهندس حرفه ای شوید ، پزشکی ماهر ، وکیلی برنده ، استادی بی رقیب ؛ همین حالا شروع کنید .

آموزش های تست زنی گیلنا مارکت

دی وی دی های کنکور یا کلاس آموزشی

معلم خصوصی یا دی وی دی های کنکور ؟ کلاس های کنکور و یا استفاده از دی وی دی های آموزشی موسسات مختلف ؟ شما کدام را ترجیح میدید ؟

معلم خصوصی و کلاس های کنکوری حضوری تنها مزیتی که نسبت به دی وی دی های کنکور دارند ارتباط کلامی و چشمی بین استاد و دانش آموزش می باشد . اما شما می بایست هزینه بسیار بالاتری را برای شرکت در کلاس های کنکور پرداخت کنید . علاوه بر هزینه کلاس ها ، شما زمان زیادی را نیز باید برای حضور در کلاس ها صرف کنید . شلوغی ، ترافیک ، فاصله از محل زندگی شما ، عدم شناخت استاد مربوطه ؛ این ها همگی دلایلی هستند که موسسات مختلف با همکاری بهترین اساتید کنکور برای انتشار بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور با یکدیگر به رقابت پرداختند . شما با استفاده از دی وی دی های کنکور می توانید با پرداخت هزینه ای مناسب معلم خصوصی را 24 ساعته شبانه روز در اختیار خود داشته باشید .بارها و بارها مطالب را یا خیالی آسوده ببینید و به مطالعه بپردازید .

بهترین دی وی دی های موسسه کنکور آسان است

شاید بتوان موسسه کنکور آسان است ، انتشارات گیلنا را سردمدار موسسات و انتشارات توزیع کننده دی وی دی های کنکوری دانست .استاد حسین احمدی مدرس محبوب و مشهوری که در بین داوطلبای کنکور طرفدارای بسیاری دارد سالهاست که در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده است .

به همراه روش تست زنی و خلاقیت دروس عربی و ادبیات تدریس استاد حسین احمدی

از جمله بهترین و پرطرفدارترین دی وی دی های موسسه کنکور آسان است می باشند که بسیاری از رتبه های برتر کنکور از زمان فعالیت گیلنا تا به امروز از این دی وی دی های آموزشی استفاده کرده اند .

بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ + فیلم های کنکوری بهترین اساتید

آموزش های استاد حسین احمدی

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی