سودجویان کنکور

مراقب سودجویان و کلاهبرداران باشید

null
دست در دست یکدیگر، ما در کنکور آسان است تا انتهای مسیر کنار شما خواهیم بود.

زمان، با ارزش‌ترین دارایی کنکوری‌ها، زمان را از دست ندهید، سودجویان و کلاهبرداران کنکور را شکست دهید

متاسفانه بسیاری از سودجویان و کلاهبرداران با جعل نام موسسه کنکور اسان است ( انتشارات گیلنا) و برپایی کمپین‌های تبلیغاتی در کانال‌های تلگرامی و فضای مجازی مانند؛ اینستاگرام و…. سعی در جذب دانش آموزان و داوطلبان کنکور دارند که با دریافت هزینه‌های هنگفت، علاوه بر کلاهبرداری مالی، زمان شما عزیزان را نیز هدر می‌دهند که از دست دادن زمان برای شما عزیزان دانش آموز و داوطلبانی که روز و شب در تلاش و کوششید و با تمام سختی‌ها روبه‌رو هستید تا غول کنکور را شکست دهید، می‌تواند خسارت جبران ناپذیری را وارد کند.

این افراد سودجو و کلاهبردار با سوءاستفاده از نام استاد حسین احمدی، مهندس عارف ربیعیان و مهندس امیر مسعودی، اقدام به برگزاری کلاس‌های خصوصی و همایش‌های گران قیمت می‌کنند و بدون پرداخت هیچگونه مالیاتی به کسب ثروت می‌پردازند و دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکور را با استرسی غیر قابل وصف در این مسیر تنها می‌گذارند که خود باعث مشکلاتی سر جلسه کنکور می‌شود.

واحد تاییدمشاوران کنکور آسان است

پشت هر موفقیتی مطمئنا” هستند کسانی که در بخل و حسد گرفتارند. حسادتی که آن‌ها را وادار می‌کند تا موفقیت دیگران را نبینند و تلاش کنند در مسیر موفقیت دیگران، سنگ اندازی کنند. موسسه کنکور آسان است با بیش از 20 سال سابقه در آموزش و مشاوره تحصیلی در زمینه کنکور و برنامه ریزی حرفه‌ای درسی، تمام تلاش خود را کرده‌است تا بهترین خدمات را ارائه کند و همواره از پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان استقبال می‌کند. تمام تلاش ما، سهل کردن مسیر موفقیت شما در آینده تحصیلی شما عزیزان است. دقت داشته باشید قبل از واریز وجه برای دریافت محصولات موسسه کنکور آسان است و انتشارات گیلنا، حتما” نسبت به اصل بودن حساب بانکی و محصولات، یقین حاصل کنید. شما با تماس با شماره‌های 02144288434 یا شماره همراه 09120481431 می‌توانید با خیالی اسوده نسبت به خرید محصولات انتشارات گیلنا، اقدام کنید.

دقت داشته باشید برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره رایگان علاوه بر شماره‌های فوق، می‍توانید پس از خرید محصولات با شماره‌های درج شده بر روی DVD های خریداری شده، تماس بگیرید و از مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی رایگان کنکور آسان است، بهره‌مند شوید.

محصولات آموزشی استاد احمدی

آموزش های استاد حسین احمدی

سودجویان و کلاهبرداران کنکور منتظر غفلت شما هستند، زمان را از دست ندهید، عده‌ای به فکر ثروت اندوزی هستند

مهم‌ترین دارایی شما عزیزان، زمان است. تک تک ثانیه‌ها ارزشمند هستند و شما باید از لحظه به لحظه‌ی خود، نهایت استفاده را ببرید و بیشترین تلاش خود را به کار ببرید تا آینده تحصیلی خود را آنچنان که دوست دارید؛ بسازید و شکل دهید.
فرصت را از ندهید و در جو تبلیغاتی سودجویان و دام کلاهبرداران نیفتید. سودجویان و کلاهبرداران کنکور در کمین نشسته‌اند. سودجویانی که شما را ملزم به پرداخت هزینه‌های گزاف چند میلیون تومانی می‌کنند تا بتوانند از نگرانی و استرس شما، برای خود درآمدزایی کنند. برای جلوگیری از این اتفاق، کافیست تمام محصولات انتشارات گیلنا را از مراجع تخصصی و مجازی که زیر نظر استاد حسین احمدی اداره می‌شوند، محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنید و از برنامه ریزی و مشاوره اصولی و حرفه‌ای کارشناسان این حوزه، استفاده کنید.

وبسایت گیلنا مارکت به طور مستقیم زیر نظر استاد حسین احمدی فعالیت خود را آغاز کرده‌است و تا به امروز توانسته است ارتباط بسیار مثبتی با دانش آموزان و داوطلبان کنکور برقرار کند و در راه توسعه و رشد این عزیزان از هیچ کمکی دریغ نکند.

به امید موفقیت شما عزیزان در کنکور و رشد و تعالی در تمامی مراحل زندگی

آموزش های جامع انتشارات گیلنا

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی