همایش و جمع بندی کنکور

مشاور کنکور تضمین موفقیت شما

null
مشاور کنکور با تجربه و یک برنامه ریزی صحیح راه صحیح مطالعه را به شما نشان می‌دهد.

آیا استفاده از مشاور کنکور و برنامه ریزی درسی اهمیت دارد

خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور استفاده از مشاور کنکوری و پرداخت هزینه برای برنامه ریزی تحصیلی را امری غیر ضروری می‌دانند. این دانش آموزان ممکن است است خودشان برای مطالعه دروس خود برنامه ریزی کنند و یا از برنامه ریزی های تحصیلی رایگان و یا برنامه دوستان خود استفاده کنند. به نظر شما استفاده از برنامه دیگران صحیح است؟ آیا استفاده از تجربیات مشاوران تحصیلی مجرب نمیتواند مسیر درستی را به شما نشان دهد؟ برنامه ریزی صحیح چه برنامه ایست؟ تا به حال از مشاور کنکوری و تحصیلی استفاده کرده اید؟ آیا مشاوری دلسوز داشته اید که در زندگی شما تاثیرگزار باشد؟ با گیلنا مارکت همراه باشید تا مزایای همگام شدن با مشاور کنکور حرفه ای را با شما به اشتراک بگذاریم.

محصولات آموزشی استاد احمدی

آموزش های استاد حسین احمدی

مسیر هموار با برنامه ریزی تحصیلی تخصصی

چه بخواهیم چه نخواهیم، کنکور نتیجه زحمات 12 سال درس خواندن و مدرسه رفتن است. نتیجه هزینه هایی که پرداختیم و زمان هایی از عمرمان که بابت درس و مدرسه و کتاب گذاشتیم، در کنکور مشخص می‌شود. یک سال مطالعه، استرس، برنامه ریزی، آزمون، تست زدن، خلاصه برداری، کلاس کنکور و…. در 4 ساعت باید به سرانجام برسد. اگر مسیر تحصیلی خود را اشتباه رفته باشیم چه می‌شود؟ اگر دیر به فکر استفاده از تجربیات مشاوران افتاده باشیم آیا زمانی برای جبران هست؟ ما نمی‌خواهیم شما را نگران کنیم و بر استرس شما بیفزاییم. کافیست از همین امروز و همین حالا با اصول و برنامه ریزی پیش بروید تا موفقیت را پیش روی خود ببینید.

معلم، کلاس کنکور، منابع کنکور، کلاس ها و تمامی مراجع کمک آموزشی و … ، همگی ابزاری هستند برای اینکه مسیر موفقیت در کنکور را به ما نشان دهند و این مسیر را هموارتر از همیشه پیش روی ما قرار دهند.

آموزش های جامع انتشارات گیلنا

مشاور کنکور خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد

شما حتی برای خرید لباس مورد نظر خود نیز، از قبل ویژگی‌هایی را مد نظر قرار می‌دهید. پارچه لباس از چه جنسی باشد، چه قیمتی داشته باشد، چه رنگ و طرحی مناسب شماست و حتی برای کدام فصل مناسب است. اما آیا انتخاب یک مشاور کنکور خوب اهمیت بیشتری نسبت به انتخاب لباس ندارد؟ یک مشاور کنکور خوب چطور می‌تواند به ما کمک کند و چه ویژگی‌هایی از مشاور کنکور را باید برای انتخاب مشاور، مورد نظر قرار دهیم؟

برنامه ریزی تحصیلی را جدی بگیرید

یک مشاور تحصیلی با تجربه باید یک روانشناس کاربلند نیز باشد. دقت داشته باشید اگر از مشاور و برنامه ریز تحصیلی استفاده می‌کنید، مشاور شما باید شخصیت شما را کامل بشناسد و بر اساس ویژگی‌های شخصیتی شما، برنامه ریزی کند. از برنامه ریزی های آماده و از پیش تعیین شده دوری کنید و از برنامه درسی دیگران نیز استفاده نکنید.

خارج از مرزها فکر کنید

باید این ایدئولوژی که هر فردی در دانشگاه و رشته معتبر درس می‌خواند، می‌تواند مشاور تحصیلی خوبی باشد را فراموش کرد، همانطور که یک آرایشگر خوب لزوماً نباید موهای پُرپُشت و خوبی داشته باشد، یا یک موبایل فروش نباید بهترین موبایل را خودش داشته باشد، یا یک پزشک متخصص قلب نباید مشکل قلبی نداشته باشد.شاید یک دانشجوی رشته تربیت بدنی در یک دانشگاه دور افتاده بتواند خیلی بهتر و موثر تر از یک مهندس دانشگاه شریف اطلاعات کنکوری و تجربیات سال کنکوری خود را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور قرار دهد؛ در این مقاله قصد نداریم دانشجویان رشته ها و دانشگاه‌های خوب را بعنوان مشاور تحصیلی زیر سوال ببریم ولی نباید ملاک اصلی انتخاب مشاور تحصیلی خوب، دانشگاه و رشته آن باشد.

مشاور کنکور خوب رتبه علمی شما را افزایش می دهد

یک مشاور با شناخت درست از زمان باقی مانده تا کنکور، پیدا کردن ظرفیت مطالعه دقیق دانش‌آموز، شناخت کامل درباره مباحث درسی رشته دانش‌آموز، آشنا به مسائل انگیزشی و روانشناسی، روابط عمومی قوی، ارتباط گرفتن مؤثر با دانش‌آموز یا دانش‌آموزان کنکوری می تواند ضمن اثر گذاری بر روند علمی یک دانش‌آموز، مسیر زندگی فردی و اجتماعی آن را دگرگون کند و در آینده آن دانش‌آموز تأثیر بگذارد.

تماس با موسسه کنکور آسان است

با خیالی راحت و آسوده در همین فرصت باقی مانده تا کنکور و یا امتحانات مدرسه از تجربیات مشاوران کنکور و برنامه ریزان تحصیلی کنکور آسان است بهره ببرید. کافیست به وب سایت گیلنامارکت مراجعه کنید و شماره خود را ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی