همایش و جمع بندی کنکور
null

همایش و جمع بندی کنکور

در کمترین زمان و با یک برنامه ریزی تحصیلی درست بهترین نتیجه را در آزمون کنکور سراسری کسب کنید. از امروز تا روز کنکور همراه شما خواهیم بود.

آیا شرکت در همایش و جمع بندی کنکور میتواند مفید باشد

از امروز به فکر جمع بندی کنکور باشید! حتما” شما هم به عنوان یک دانش آموز و داوطلب کنکور بارها این جمله رو شنیده‌اید که در ماه‌های آخر مانده به کنکور باید جمع بندی کنید و نکات مهم دروس را بارها در ذهن مرور کنید.

اما بهترین راهکار برای جمع بندی کنکور چیست؟ تمام مشاوران کنکوری از همان روزهای اول که با دانش آموزان صحبت می‌کنند، نکاتی در مورد خلاصه نویسی مطالب مهم درسی ارائه می‌کنند. اما بسیاری از دانش آموزان در ماه های آخر مانده به کنکور و روزهای پایانی دچار سردرگمی و استرس می‌شوند و نمیدانند کدام مطالب مهم‌تر است و چه مباحثی بیشترین تعداد سوال در کنکور را به خود اختصاص می‌دهند.

بهترین روش برای جمع بندی کنکور، استفاده از همایش‌های کنکوری و همچنین شرکت در کلاس‌های جمع بندی کنکور اساتید حرفه‌ای و به نام است که از تجربه مناسبی در حوزه کنکور برخوردار هستند.

محصولات آموزشی استاد احمدی

آموزش های استاد حسین احمدی

همایش و جمع بندی کنکور، آمادگی برای کنکور

کنکور هر ساله در روزهای آغازین تابستان برگزار می‌شود و تب و تاب این رویداد علمی بزرگ در گرمای داغ تابستان، بیشتر از هر روز دیگری در ذهن داوطلبان باقی می‌ماند. تمام افرادی که کنکور دادند و وارد دانشگاه شدند، تا سال‌ها بعد از خاطره روز کنکور و اتفاقات آن روز یاد می‌کنند. عده‌ای با خوشحالی و لبی خندان و عده‌ای دیگر که نتیجه مد نظر خود را کسب نکرده‌اند با چهره‌ای اخم کرده ممکن است از آن روز یاد کنند.

شما دوست دارید جز کدام دسته باشید؟ چقدر برای آینده تحصیلی خود برنامه ریزی کرده‌اید؟ دوست دارید در ماه ها و روزهای پایانی کنکور بهترین جمع بندی کنکوری را داشته باشید؟ یا فکر می‌کنید فرصت کافی برای موفقیت در کنکور ندارید و نتوانستید از فرصت خود به خوبی استفاده کنید؟ ما به شما کمک خواهیم کرد در کمترین زمان، بیشترین آمادگی در کنکور را کسب کنید و نتیجه دلخواه خود را به دست بیاورید.

آموزش های جامع انتشارات گیلنا

مزایای همایش و جمع بندی کنکور

تابستان گذشت، پاییز به پایان رسید، از سرمای زمستان کاسته شد و به روزهای آغازین بهار رسیدیم.

هر دقیقه و ثانیه ی این روزها برای داوطلبان کنکور می‌تواند تاثیر چشمگیری بر روی رتبه کنکور این عزیزان داشته باشد. کافیست با یک برنامه ریزی صحیح و اصولی و استفاده از مراجع کمک آموزشی مناسب، برای همایش و جمع بندی کنکور علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، بتوانید یک جمع بندی نهایی برای موفقیت در کنکور داشته باشید.

از مزایای استفاده از محصولات همایش و جمع بندی کنکور انتشارات گیلنا میتوان به قیمت مناسب آن، استفاده از مدرسان فوق حرفه ای و با تجربه مانند مهندس عارف ربیعیان و مهندس امیر مسعودی و همچنین ارائه مطالب مهم کنکور اشاره کرد. در همایش های کنکوری به بررسی مطالب مهم و سوالات پر تکرار کنکور، روش ها و تکنیک های تست زنی منحصر به فرد و همچنین پیش بینی سوالات کنکور پرداخته شده است. شما هم اکنون می‌تواند بسته همایش و جمع بندی کنکور تمامی دروس را از وب سایت گیلنا مارکت خریداری نمایید.

نکاتی که در جمع بندی کنکور باید رعایت شود

مدرس همایش کنکوری را بشناسید

شاید مهم ترین قسمت استفاده از مراجع کمک آموزشی برای جمع بندی کنکور، انتخاب صحیح شما باشد. بسته ی آموزشی جمع بندی کنکوری که شما می ‌خواهید خریداری کنید و یا حتی اگر قصد شرکت در همایش های کنکوری را دارید، قبل از انتخاب باید شناخت کافی نسبت به مدرس مربوطه را کسب کنید. خوشبختانه با گسترش فضای مجازی و نقد و بررسی هایی که با کمی جستجو می توان به آن ها دست پیدا کرد، منبع خوبی برای انتخاب صحیح شما هستند.

مطالبی که از قبل خوانده اید را تثبیت کنید

دقت کنید که همایش و جمع بندی کنکور برای تثبیت مطالبیست که از قبل خوانده‌اید. بسیاری از دانش‌آموزان زمانیکه در همایش‌های جمع‌بندی شرکت می‌کنند، تمایل دارند علاوه بر مطالب قدیمی که مطالعه کردند، مطالب جدیدی را هم به بودجه‌بندی خودشان اضافه کنند که این کار بسیار اشتباه است. زمانیکه در همایش‌ها شرکت می‌کنید صرفاً به قصد تثبیت مطالب خوانده شده‌ی قبلی باشد؛ هدف برگزاری همایش‌های کنکوری، آموزش یک مبحث درسی نیست، بلکه جمع‌بندی مباحثی است که شما از قبل آموختید و با شرکت در همایش می‌توانید آن‌ها را تثبیت کنید.

تفاوت بین جمع بندی و تدریس در طول سال

زمانیکه یک دانش آموز در یک همایش جمع بندی شرکت می‌کند نباید فراموش کند دبیر مطالب را فقط جمع‌بندی ‌می‌کند نه تدریس! بسیاری از دبیران متأسفانه جزوه ی جمع‌بندی را مشابه جزواتی که سر کلاس به بچه ها می‌دهند تألیف می‌کنند. در صورتی که باید نحوه‌ی جمع‌بندی با نحوه‌ی تدریس تفاوت داشته باشد. پیشنهاد می‌کنم روش جمع‌بندی دبیر مورد نظرتان را از کسانی که در کلاس دبیر مربوطه شرکت کرده‌اند، بپرسید و اگر امکان دارد قبل از همایش، جزوه ی همایش را بررسی کنید.

خرید بسته جمع بندی کنکور

شما برای خرید محصولات و بسته های آموزش جمع بندی کنکور و همچنین همایش های کنکوری موسسه کنکور آسان است، انتشارات گیلنا، میتوانید با مراجعه با وب سایت گیلنامارکت از تخفیف ویژه بهره مند شوید و با پرداخت کمترین هزینه، محصولات را در اختیار داشته باشید.

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی