جمع بندی ویژه کنکور

ویژه کنکور

منابع کنکور 99
هرآنچه ویژه قبولی در کنکور سراسری می باشد برای شما فراهم کرده ایم

با نزدیک شدن زمان کنکور میزان بالای استرس و اضطراب خواب و خوراک را از داوطلب میگیرد ، اما راهکارهایی وجود دارد تا این نگرانی ها را تا حد امکان کاهش دهیم. برای این کار شما می بایست خود را به سیستم آنتی استرس مجهز نمایید . موسسه کنکور آسان است همان طور که از نامش پیداست متخصص پیاده سازی این سیستم هاست .

 

ویژه کنکور

تخصص و تجربه ما آن چیزیست که شما نیاز دارید

تمامی پکیج های موجود در وب سایت گیلنا مارکت حاصل تلاش و همت شبانه روزی استاد حسین احمدی بنیانگذار موسسه کنکور آسان است و تیم اساتید فوق حرفه ای موسسه می باشند. برخی از این اساتید عبارتند از مهندس عارف ربیعیان مدرس شیمی در تمامی مقاطع ، استاد امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک و دکتر دانش زاده مدرس زبان انگلیسی که همگی دارای سوابق و کارنامه های درخشان می باشند .

 

موسسه کنکور آسان است

راه حل ویژه کنکور

برای قبولی در کنکور باید به چندین فاکتور توجه ویژه ای داشت ، ابتدا اینکه گذشتن از سد کنکور بدون برنامه ریزی دقیق و حرفه ای کار ساده ای نخواهد بود شما نیازمند مشاوری زبده و با تجربه خواهید بود تا به شما فراز و فرود جاده کنکور را نشان دهد و برنامه ای جامع از کارهای پیش روی شما در اختیارتان قرار دهد . سپس شما نیازمند یک راهنما خواهید بود تا نقاط قوت و ضعف شما را شناسایی کند و به شما در رفع و یا تقویت آن ها کمک کند در آخر شما می بایست منابع کنکور را بخوبی بشناسید و با سوالات سال های پیش آشنایی پیدا کنید .

 

انتشارات گیلنا

پایان نگرانی های داوطلبان کنکور

نشر گیلنا تمامی مطالب ویژه کنکور را برای شما داوطلبین عزیز کنکور در قالب بسته های آموزش ویدیویی گردآوری کرده و با قیمت های مناسب در اختیار شما عزیزان قرار داده است ، این مطالب شامل آموزش های جامع هر مبحث ، روش های تست زنی هر قسمت و همایش های ویژه کنکور و در آخر جمع بندی فشرده مطالب کنکور می باشند که توسط اساتید فوق حرفه ای موسسه کنکور آسان است و وب سایت گیلنا مارکت در اختیار شما قرار گرفته است .

آموزش های تست زنی گیلنا مارکت

پکیج های ویژه تابستان

آمورش جامع درس به درس (ویژه کنکور)

آموزش جامع عربی کنکور

دومین درسی که در دفترچه سوالات عمومی کنکور با آن رو به رو می شوید درس عربی می باشد .سوالاتی که از 3 پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم طرح شده است .این سوالات شامل مباحث ؛ قواعد ، درک مطلب و ترجمه و مفاهیم می باشد .

آموزش جامع زیست شناسی کنکور

درس زیست شناسی درس تخصصی رشته های تجربی می باشد که داوطلبان کنکور رشته تجربی باید حداکثر وقت خود را برای مطالعه و درک مفاهیم درس زیست شناسی بگذارند.

بسته آموزش جامع زبان انگلیسی کنکور

در دفترچه عمومی کنکور رشته های مختلف، آخرین سوالات مربوط به درس زبان انگلیسی است. درس زبان مانند دروس عمومی دیگر دارای 25 سوال می باشد. مهلت پاسخگویی به سوالات زبان، 20 دقیقه می باشد. با توجه به اینکه درس زبان، زودتر از دروس دیگر فراموش می شود باید بهترین روش مطالعه را برای آن در نظر بگیرید. درس زبان انگلیسی برای کنکور مباحث مشخص و محدودی دارد. بنابراین نسبت به یادگیری زبان خارج از کنکور بسیار راحت تر است، زیرا دامنه واژگان و مباحث آن محدودتر است.

بسته آموزشی جامع ریاضی کنکور

ریاضی یکی از درس های اختصاصی رشته های ریاضی و تجربیست که تاثیر به سزایی در رتبه شما می تواند داشته باشد.برای بچه های رشته ریاضی ، 55 سوال و برای بچه های رشته تجربی 30 سوال در کنکور مطرح می شود.

بسته آموزشی جامع شیمی کنکور

شیمی کنکور ، درسی که در دفترچه سوالات کنکور آخرین درس تخصصی برای هر دو رشته ریاضی و تجربی می باشد.با 35 سوال طرح شده برای پاسخگویی شما عزیزان .

پکیج های ویژه تابستان

پکیج برنامه ریزی تابستانه برای کنکور 99

سلام . امروز می خوایم راجع به برنامه ریزی و اهمیت این موضوع براتون صحبت کنیم . برای شروع هر کاری نیازه که با برنامه ریزی پیش بریم .خیلی از ماها برای یک بار هم که شده با جمع خانواده و یا دوستان خود مسافرت رفتیم . از قبل برنامه ریزی کردیم که چه روزی و چه ساعتی حرکت کنیم تا سفر بهتری داشته باشیم.با هم مشورت کردیم که چه وسایلی برداریم تا مسافرت راحت تری داشته باشیم .چقدر پول لازم داریم و چند روز میخوایم بمونیم و اینکه محل سکونت ما کجا خواهد بود .

تمام مراحل زندگی ما شبیه یک مسافرته . شبیه یک مسیر .مسیری برای رسیدن به موفقیت و هدفمون.برای جز به جز مراحل زندگی و کارهایی که میخوایم انجام بدیم باید همه ی ما باید آینده نگری داشته باشیم و تمام سختی ها و راحتی های مسیر رسیدن به هدف را در نظر داشته باشیم.

دوستای داوطلب کنکور ، بچه های سال دوازدهم ، تحقق رسیدن به ارزوی شما ، آرزوی ما و سعی و تلاش ماست.از همین امروز شروع کنید و مسیر موفقیت و رسیدن به دانشگاه و رشته ی مورد علاقه ی خودتون رو بشناسید.

ما قراره توو این راه همراه شما باشیم . کافیه قدم به قدم ، گام به گام همراه ما باشین تا با برنامه ریزی مناسب شخصی خودتون و توانایی های خودتون ، ابزار رسیدن شما به آرزوهاتون رو فراهم کنیم.

خیلی از شما دانش آموزای عزیز شاید کسانی باشید که از تابستان میخواهید برای کنکور درس بخونید .با ما همراه باشید تا بهترین راه برنامه ریزی که برگرفته از تجربیات مشاوران و مدرسان حوزه کنکور است را برای شما طرح کنیم .

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی