همایش و جمع بندی کنکور

کارنامه کنکور

null
با تدبیر و اندیشه درست وارد جلسه کنکور شوید

اهمیت بررسی کارنامه کنکور سال های گذشته

یکی از نکات بسیار مهم برای شرکت در کنکور، استفاده از داده های کنکور سال های گذشته است. با بررسی و تجزیه و تحلیل کارنامه کنکور داوطلبان سال های گذشته کنکور به نکات جالبی بر میخوریم. نقاط قوت و ضعف دیگران را به دست می‎آوریم و میدانیم میانگین پاسخگویی به سوالات هر درس در هر رشته چه درصدی است.

بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور در یک درس بسیار ضعیف هستند و حتی ممکن است با خود بگویند من درس شیمی را اصلا پاسخ نمیدهم و زمان را برای دروس دیگر تقسیم بندی میکنم. به نظر شما آیا این روش مطالعه صحیح است؟ این دیدگاه می‌تواند ضامن موفقیت ما شود؟

با قاطعیت به این سوال پاسخ خواهیم داد؛ خیر. شما با بررسی کارنامه کنکور داوطلبان سال های گذشته متوجه خواهید شد که گاهی یک تست میتواند شما را تا چند هزار نفر جا به جا کند و رتبه بهتری کسب کنید.

محصولات آموزشی استاد احمدی

آموزش های استاد حسین احمدی

از دروس اختصاصی غافل نشوید

با بررسی کارنامه کنکور و رتبه قبول شدگان دانشگاهی، از اهمیت دروس اختصاصی آگاه خواهد شد. دروس ریاضی، فیزیک و شیمی برای رشته ریاضی و دروس ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست برای دانش آموزان رشته تجربی اهمیت به سزایی دارند. شما باید روش های تست زنی صحیح و اصولی را یاد بگیرید تا زمان کافی برای پاسخگویی به سوالات داشته باشید و همچنین از تکنیک های تست زنی مانند تکنیک دو خودکار، تکنیک + و – و * استفاده کنید تا مدیریت زمان را از یاد نبرید.

شما اگر کارنامه کنکور سال های گذشته را دیده باشید متوجه خواهید شد که رتبه های برتر چه درصدی در این دروس کسب کرده اند و یک آمادگی ذهنی برای شما ایجاد خواهد شد. نگران نباشید و تمام تلاش خود را به کار ببرید تا نتیجه زحمات خود را ببینید.

آموزش های جامع انتشارات گیلنا

دروس عمومی سکوی پرتاب شما در کنکور

اهمیت پاسخگویی به دروس عمومی کنکور کمتر از دروس اختصاصی نیست. با تجزیه و تحلیل کارنامه کنکور سال های گذشته متوجه خواهید شد که پاسخگویی صحیح به دروس عمومی سکوی پرتاب شما در کسب نتیجه بهتر در کنکور خواهد بود. دروس دینی، ادبیات، عربی و زبان انگلیسی برای هر دو رشته تجربی و ریاضی؛ دروس عمومی را تشکیل می‌دهند. از همین امروز برنامه ریزی صحیح و اصولی داشته باشید تا موفقیت در کنکور را تجربه کنید و بهترین نتیجه را کسب کنید.

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی