همایش و جمع بندی کنکور

کنکور در 60 روز

null
برنامه ریزی 60 روزه کنکور ضامن موفقیت شما در آینده تحصیلی شماست.

جمع بندی کنکور در کمتر از 60 روز

به شمارش معکوس رسیده‌ایم. تقریبا” 60 روز تا کنکور فرصت باقیست و بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور این روزها پر از استرس هستند. اما نگران نباشید! ما در کنکور آسان است این نوید را به شما می‌دهیم که با کمی تلاش و پشتگار بیشتر و با برنامه 60 روزه کنکور می‌توانید بدون استرس و نگرانی بهترین نتیجه را کسب کنید و آینده تحصیلی خود را بسازید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم عقب افتادگی‌های درسی را جبران کنید و تدریس فوق العاده اساتید موسسه مانند استاد حسین احمدی، مهندس عارف ربیعیان و مهندس امیر مسعودی؛ رشته و شهر دلخواه خود را قبول شوید و اینده خود را بسازید.

شمایی که در کنکور 99 شرکت می‌کنید، بدانید و آگاه باشید که تنها گروهی هستید که آزمون کنکور برای شما بیشتر از یک ماه به تاخیر افتاده و این فرصتیست که می‌توانید نتیجه دلخواه خود را در کنکور 99 کسب کنید.

60 روز مانده به کنکور ، چه کار کنیم؟

مهم‌ترین نکته در 60 روز مانده به کنکور حفظ آرامش و داشتن برنامه ریزی صحیح برای جمع بندی کنکور است. خوشبختانه کارشناسان و مشاوران انتشارات گیلنا با سال‌ها تجربه در زمینه برنامه ریزی درسی و مشاوره تحصیلی این امکان را برای شما فراهم کرده‌اند تا بتوانید با کمترین هزینه ممکن برنامه‌ای اصولی و صحیح برای جمع بندی 60 روزه کنکور داشته باشید.

  • 60 روز فرصت داریم برای آینده ی خودمان، خودمان تصمیم بگیریم!
  • 60 روز وقت داریم، کم کاری و فرصت سوزی های گذشته را جبران کنیم!
  • 60 روز زمان داریم تا به خود و اطرافیانمان ثابت کنیم، مـــی تـــوانــیـــم!
  • 60 روز فاصله داریم تا باعث افتخار پدر و مادرمان بشویم یا….!

60 روز مانده به کنکور ، انگیزه خود را حفظ کنید

حفظ روحیه و داشتن انگیزه به شما کمک خواهد کرد با آرامشی بیشتر مطالب را دوره کنید و بهترین نتیجه را کسب کنید. اگر می‌خواهید دروس ریاضی و فیزیک را فقط در 60 روز یاد بگیرید و بالای 50 درصد از تست‌های کنکور را بزنید مهندس امیر مسعودی بهترین گزینه شماست. اگر تا به حال تست‌های درس شیمی را کمتر از 10 درصد می‌زدید، به درصد بالای 70 سلام کنید و از بسته های آموزشی شیمی کنکور مهندس عارف ربیعیان استفاده کنید.

و اما در دروس عمومی به درصد بالای 80 برسید. بسته آموزشی روش تست زنی دینی کنکور استاد حسین احمدی، زبان انگلیسی دکتر امیر دانش زاده منتظر شما هستند تا راه موفقیت را به شما نشان دهند. تجربه و تدریس از ما، پشتکار و سعی و تلاش از شما. در کمتر از 60 روز رتبه‌ی خود را هزاران رقم جابه‌جا کنید و آینده تحصیلی خود را آنطور که می‌خواهید بسازید.

 

از همین امروز دستانت را روی زانوهایت بگذار و با انرژی به پا خیز، فراموش نکن هیچکس، تکرار میکنم هیچکس همانند خودت نمیتواند تو را موفق کند. ما بعنوان همراه کننده می توانیم فقط مسیر درست تا پیروزی را نشانت دهیم، میتوانی در 60 روز آهسته آهسته مسیر را طی کنی، میتوانی همچون دونده های کوهستان کمی تندتر از راه رفتن مسیر را طی کنی و یا می توانی با توکل به خدا و انرژی مضاعف، آینده ی درخشان خود را نشانه بگیری و با تمام سرعت به سمت مقصد نهایی پیش رَوی و یکی از مدال آوران این ماراتن باشی…

محصولات آموزشی استاد احمدی

آموزش های استاد حسین احمدی

در 60 روز بهترین نتیجه کنکور را کسب کنید، این یک آرزوی محال نیست

آستین‌ها را بالا بزنید، کمر همت ببندید و یا علی بگید و بلند شوید. اگر تا به امروز درس نخوندین، اگر فکر میکنید زمان را بیهوده از دست داده‌اید هنوز فرصت برای جبران باقیست. این ثانیه‌ها هستند که تاثیری چشمگیر بر روی زندگی انسان‌ها می‌گذارند. در یک ثانیه خیلی اتفاقات ممکن است آینده شما را بسازد. یک ثانیه، یک لحظه و سر جلسه کنکور، فقط یک تست می‌تواند شما را به آرزوی خود برساند. اگر تا به امروز امیدی به موفقیت نداشتید، همین حالا با انگیزه شروع کنید. به شما قول می‌دهیم بهترین نتیجه را خواهید گرفت. فقط در 60 روز بهترین نتیجه کنکور را کسب کنید و دروازه‎های آینده‌ی تحصیلی خود را با کلیدی طلایی بازگشایی کنید. گیلنا مارکت مرجع رسمی فروش و مشاوره تحصیلی موسسه کنکور اسان است تا روز کنکور در کنار شما خواهد بود.

 

آموزش های جامع انتشارات گیلنا