حرف آخر در کنکور را چه کسی می‌زند؟ آیا واقعا" کنکور آسان است؟

تغییر در زمان برگزاری کنکور سراسری 99

در راستای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا ، زمان برگزاری آزمون های سازمان سنجش با تغییراتی رو به رو شد . به طوریکه آزمون دکتری و کنکور کارشناسی ارشد به تعویق افتاده و این آزمون ها در بازه های زمانی دیگری برگزار خواهند شد .

بهمن ماه سال جاری بود که در برخی از مناطق کشور شیوع بیماری کرونا اعلام و به دنبال آن بسیاری از مدارس و دانشگاه ها تعطیل شدند . ویروسی که با انتشار آن برای هموطنان و داوطلبان آزمون های سراسری سنجش در مناطق متعدد کشور مشکلات بسیاری را به وجود آورد و علاوه بر آسیب‌ های فیزیکی که برای مردم به همراه داشت آسیب‌ های روحی و روانی بسیاری هم ایجاد کرد و سبب تضعیف روحیه همه مردم به خصوص دانش آموزان و دانشجویانی که خود را آماده کنکور می‌ کردند شد .

تغییر زمان کنکور به دلیل شیوع کرونا

به دنبال شیوع سریع این بیماری وزیر بهداشت وارد موضوع شد و به جهت جلوگیری از روند سریع انتشار کرونا ویروس ، دستور العمل تعویق زمان برگزاری کنکور دکتری و کارشناسی ارشد را ارائه داد .
سازمان سنجش که مجری برگزار کننده آزمون های سراسری کشور است در پی بررسی های صورت گرفته در شورای سنجش و پذيرش با تغییر زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 99 و آزمون دکتری ۹۹ موافقت کرد .

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 99

اما سوال بسیاری از داوطلبان در خصوص زمان برگزاری ماراتن کنکور سراسری ۹۹ است که آیا با توجه به شیوع کرونا به تعویق میفتد یا خیر ؟ با توجه به اینکه آزمون سراسری در تیر ماه برگزار می شود و ممکن است تا آن زمان یا کلا همه خوب شده یا آمار سرایت و سرعت انتقال بیماری رو به کاهش باشد ، کنکور سراسری 99 در زمان اعلام شده یعنی 12 و 13 تیر ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد .

در حال حاضر پیشنهاد بازگشایی مدارس از اول اردیبهشت ماه 99 و تعویق دو هفته‌ ای زمان برگزاری کنکور
توسط مشاور وزیر آموزش و پرورش ارائه شد .
امروز 26 اسفندماه ، معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش ، علیرضا کمره‌ای از احتمال برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان در تیر ماه و برگزاری کنکور 20 روز پس از پایان آخرین امتحان نهایی خبر داد .

آخرین اخبار در مورد تعویق کنکور سراسری 99 را از گیلنا مارکت دنبال کنید.

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی

گفتنی است مجموعه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) با نزدیک شدن به کنکور به پاس همراهی شما دانش‌آموزان عزیز، از امروز تا کنکور، تمام محصولات آموزشی خود اعم از مجموعه دی وی دی های کنکور آسان است و DVD های آموزشی گیلنا را با تخفیف 5+20 درصدی ارائه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *