آموزش زبان کنکور

موفقیت شانسی نیست، کافیست برنامه‌ریزی داشته باشید

با برنامه‌ریزی 3 ماهه تا کنکور، رشته و دانشگاه دلخواهتان، منتظر شماست. موفقیت در کنکور با برنامه ریزی، حتی در کوتاهترین زمان، ممکن است.
✅ یک خبر خوب :برنامه ریزی 3 ماهه کنکور با استاد حسین احمدی موسس انتشارات گیلنا

💥استاد حسین احمدی در قسمت های قبلی در مورد تعویق در کنکور سراسری 99 مطالبی را ارائه کردند. اما آیا این تعویق در کنکور می‌تواند شانس موفقیت شما را افزایش دهد؟ برای رسیدن به آرزوی خود چقدر برنامه ریزی کرده‌اید؟ از اهمیت برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور خبر دارید؟ با گیلنامارکت همراه باشید.

موفقیت در کنکور با برنامه ریزی

💌در این زمان باقی مانده تا کنکور، چه کارهایی می‌توان انجام داد؟ از چه برنامه‌ریزی می‌توان استفاده کرد؟ چه منابعی برای کنکور می‌توانند باعث شوند بهترین نتیجه را کسب کنیم؟
موسسه کنکور آسان است با سال‌ها تجربه در زمینه برنامه ریزی کنکور و مشاوره تحصیلی و همچنین آموزش ویدیویی از پایه تا کنکور و با بهره مندی از بهترین اساتید و روش های نوین تدریس به شما کمک می‌کند تا بهترین نتیجه در کنکور را بتوانید کسب کنید. همین امروز شروع کنید تا آینده دلخواه خود را رقم بزنید.
برای دریافت برنامه ریزی 3 ماهه رایگان و همچنین محصولات موسسه کنکور آسان است با بیشترین تخفیف می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما در 24 ساعته شبانه روز آماده پاسخگویی به شما داوطلبان و دانش آموزان عزیز هستند.

09120483481

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی

گفتنی است مجموعه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) با نزدیک شدن به کنکور به پاس همراهی شما دانش‌آموزان عزیز، از امروز تا کنکور، تمام محصولات آموزشی خود اعم از مجموعه دی وی دی های کنکور آسان است و DVD های آموزشی گیلنا را با تخفیف 5+20 درصدی ارائه میکند.

Related Topics

کنکور | موفقیت در کنکور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *