آموزش زبان کنکور

به تعویق افتادن کنکور ، تهدید یا فرصت

متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، سیستم آموزشی ایران دستخوش تغییراتی شد. تعطیلی یک ماهه مدارس و آموزشگاه‌ها قبل از شروع سال جدید و همچنین مشخص نبودن زمان بازگشایی مدارس، دانش آموزان و علی الخصوص داوطلبان کنکور را دچار سردرگمی کرده است. عده ای از داوطلبان کنکور می‌گویند با توجه به عقب افتادن زمان کنکور سراسری 99 ، چگونه می‌توانند برنامه ریزی کنند؟ آیا این تعویق فرصتیست برای دانش آموزان و یا آینده‌ی تحصیلی این عزیزان تهدید خواهد شد؟ نگرانی شمایی که می‌خواهید نتیجه دوازده سال تحصیل خود را ببینید و برای آینده خود برنامه ریزی کرده‌اید، کاملا قابل درک است. با ما در گیلنا مارکت همراه باشید تا برای رفع نگرانی شما نکاتی را گوشزد کنیم.
✅ یک خبر خوب :برنامه ریزی دقیق استاد حسین احمدی در انتشارات گیلنا برای کسب بهترین نتیجه در کنکور سراسری 99

💥استاد حسین احمدی در قسمت های قبلی در مورد تعویق در کنکور سراسری 99 مطالبی را ارائه کردند. اما آیا این تعویق در کنکور می‌تواند شانس موفقیت شما را افزایش دهد؟ برای رسیدن به آرزوی خود چقدر برنامه ریزی کرده‌اید؟ از اهمیت برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور خبر دارید؟ با گیلنامارکت همراه باشید.

در فرصت طلایی تعطیلات، گامی محکم برای رسیدن به آرزوی خود بردارید

عده‌ای از دانش آموزان که متاسفانه دیرتر مطالعات کنکوری خود را آغاز کرده بودند با این نگرانی روبه‌‎رو بودند که آیا با توجه به زمان اندک مانده تا کنکور، می‌توانند عقب افتادگی‌های دروس را جبران کنند؟ ایا مجبورند بعضی از مباحث را حذف کنند؟ خب با توجه به تعویق زمان کنکور سراسری 99، می‌توان به این نکته اشاره کرد که دیگر نباید زمان را از دست بدهید و بهتر است از همین حالا، آینده‌ای بهتر را برای خود رقم بزنید. چه رشته‌ای دوست دارید؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل خود می‌پسندید؟ برای ورود به بازار کار آماده هستید؟ این روزها با یک برنامه ریزی صحیح و از دست ندادن زمان می‌توانید پاسخی مناسب برای همه‌ی تلاش‌های دوازده ساله خود آماده کنید.

همین حالا مطالعه خود را آغاز کنید و با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهترین برنامه‌ریزی را در اختیار شما بگذارند.

اما داوطلبانی که مدت‌هاست طبق برنامه پیش رفته اند و خود را آماده کرده بودند تا در زمان مشخص شده و در تیرماه، در مقابل این آزمون قرار بگیرند و آن را شکست دهند با توجه به تعویق در زمان برگزاری کنکور، باید چکار کنند؟

بهترین کار برای این عزیزان این است که طبق برنامه خود پیش بروند و در زمان مشخص شده کنکور، از خود آزمونی جامع بگیرند و برای رفع ایرادات و مشکلات و نقاط ضعف خود تلاش کنند تا با آمادگی هرچه بیشتر در زمان جدید برگزاری کنکور، سر جلسه حاضر شوند.

نگرانی جایز نیست، با آرامش و تمرکز زمان بندی برنامه ریزی خود را با دقت دنبال کنید

💌استاد حسین احمدی در زمانی که زمزمه های تغییر تاریخ برگزاری کنکور سراسری 99 به گوش می‌رسید، نکاتی را ارائه کردند. نکاتی که با تکیه بر آن‌ها می‌توانید بهترین نتیجه را در زمان اعلام نتایج کنکور، مشاهده کنید. اما این نکات چیست؟ چگونه می‌توان به این نکات دست پیدا کرد و از مشاوره حرفه‌ای استاد احمدی نهایت استفاده را برد؟

کافیست با شماره زیر تماس بگیرید تا مشاوران گیلنا مارکت، تجربیات خود را در اختیار شما بگذراند و موفقیت شما را رقم بزنند.

09120483481

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی

گفتنی است مجموعه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) با نزدیک شدن به کنکور به پاس همراهی شما دانش‌آموزان عزیز، از امروز تا کنکور، تمام محصولات آموزشی خود اعم از مجموعه دی وی دی های کنکور آسان است و DVD های آموزشی گیلنا را با تخفیف 5+20 درصدی ارائه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *