حرف آخر در کنکور را چه کسی می‌زند؟ آیا واقعا" کنکور آسان است؟

حرف آخر در کنکور را چه کسی می‌زند؟ آیا واقعا” کنکور آسان است؟

حرف آخر در کنکور را چه کسی می‌زند؟ آیا می‌توان با استفاده از محصولات کنکور آسان است، حرف آخر را ما در کنکور بزنیم و قبولی خود را تضمین کنیم؟

مزایای استفاده از محصولات کنکور آسان است چیست؟ چقدر با آموز‌ش‌های ویدیویی انتشارات گیلنا آشنا هستید؟ می‌دانید بسیاری از رتبه برترهای کنکورهای گذشته، از آموزش‌های اساتید حرفه‌ای موسسه کنکور آسان است، استفاده کرده‌اند؟

زدن حرف آخر در کنکور وظیفه شماست. شمایید که به عنوان یک داوطلب کنکور که دوازده سال از عمر خود را پای درس و مطالعه گذاشته‌اید، باید حرف آخر را بزنید و در مقابل غول شکننده کنکور بایستید و آن را شکست دهید.

حرف، حرف شماست. نتیجه کنکور باید دلخواه شما باشد و ما در کنکور آسان است به شما راهکاری نشان خواهیم داد تا شما حرف آخر در کنکور را بزنید و موفقیت را لمس کنید.

کافیست از برنامه‌ریزی حرفه‌ای اساتید مجرب ما بهره مند شوید. اساتیدی همچون استاد حسین احمدی، مهندس امیر مسعودی، مهندس عارف ربیعیان، عرفان پازوکی و …. سال‌هاست که با این موسسه همکاری خود را آغاز کرده‌اند و با تجربه‌ ای مثال زدنی در حوزه کنکور و مشاوره و برنامه‌ریزی، آماده هستند تا تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

با گیلنا مارکت همراه باشید.

برای زدن حرف آخر در کنکور ، استرس را از خود دور کنید

برای رهایی از استرس و اضطراب کافیست نکات زیر را در نظر بگیرید.

ورزش کنید

اگر اهل ورزش نیست، بسیار خوب است حالا که قصد غلبه بر استرس امتحان را دارید، چند تمرین سبک را به برنامه‌ی روزانه‌تان اضافه کنید تا به ذهن‌تان فرصت تمرکز کردن روی چیزی غیر از درس و مطالعه را بدهید. برای زدن حرف آخر در کنکور ، از همین حالا ورزش را شروع کنید تا با انرژی مضاعفی بر روی صندلی آزمون سراسری بشینید.

ورزش کردن موجب افزایش اندورفین شده، شما را شادتر و سرحال‌تر و از استرس‌تان کم می‌کند. هر وقت برای مطالعه دچار مشکل شدید، برای یک پیاده‌روی تند یا دویدن بیرون بروید تا حواس‌تان از چیزهایی که به شما استرس می‌دهد کمی پرت شود. ورزش و پیاده روی سبک در روحیه شما تاثیر به سزایی خواهد داشت.

مقایسه نکنید

در مقالات زیادی از سایت محصل ایرانی به شما هشدار داده‌ایم که از مقایسه کردن خود با دیگران خودداری کنید. باز هم این هشدار را به شما می‌دهیم که بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رقیب شما در کنکور سراسری فقط و فقط خودتان هستید و به هیچ عنوان نباید خودتان را با رقبای خود مقایسه کنید چرا که فقط باعث هدر رفتن وقت و افزایش استرس و اضطراب شما می‌شود.

مثبت باشید

فکر کردن به مشکلات و موانع کار سختی نیست و البته فایده‌ای هم برای شما نخواهد داشت. در مسیر کنکور سراسری شما دو راه دارید. یکی اینکه درس بخوانید و در کنار درس خواندن مدام غر بزنید و از زمین و زمان گله کنید و از کمبود امکانات صحبت کنید. یک راه دیگر هم هست که در کنار درس خواندن زیبا فکر کنید. به این موضوع فکر کنید که در حال ساخت آینده خود هستید. در حال تلاش هستید تا در آزمونی با شرکت هم سن و سالان خود برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه‌تان می‌جنگید. داشتن روحیه شاد سازنده شما را در سراشیبی پیشرفت قرار می‌دهد. (بزرگ‌ترین قایق‌ها با کوچک‌ترین سوراخ‌ها غرق خواهند شد. پیشنهاد ما لبخند زدن در همه حال است)

برنامه داشته باشید

برنامه ریزی و مشاوره کنکوری، حرف آخر در کنکور را به شما نشان خواهد داد. داشتن برنامه‌ریزی دقیق و منسجم و به نوعی داشتن نقشه راه که به شما نشان دهد در هر روز از هفته و از هر ماه قرار است چه فعالیت‌هایی را انجام دهید از سردرگمی شما کم می‌کند و باعث می‌شود به آینده دید روشن داشته باشید و به عنوان مثال نگران مرور پیش یک و یا جمع‌بندی درسی مثل عربی نباشید. با داشتن برنامه‌ریزی شما می‌توانید کارهایی را که قرار است روز بعد انجام دهید الویت بندی کنید و این بسیار خوب است.

چیزی را که آرام‌تان می‌کند پیدا کنید

حرف آخر در کنکور و آرامشی که به شما می‌دهد. بعضی کارها هستند مثل آب روی آتیشند! زمانی که از استرس مغزتان قفل کرده بهتر است کاری را انجام دهید که از آن لذت می‌برید و آرامتان می‌کند. ممکن است به موسیقی مورد علاقه‌تان گوش بدهید یا خوراکی مورد علاقه‌تان را بخورید، یادتان باشد حتما فعالیتی انجام دهید که واقعا این امکان را به شما بدهد تا برای مدت کوتاهی از فکر و هوای کنکور و امتحان فاصله بگیرید. با این کار وقتی دوباره مطالعه و درس خواندن را شروع کنید، نه تنها یک ساعت از وقت‌تان را تلف نکرده‌اید بلکه انرژی کسب کرده و آماده‌اید تا با کتاب‌ها و جزوه‌های‌تان دست و پنجه نرم کنید.

 

به جای رفتن به کلاس خصوصی ، کلاس خصوصی را به خانه بیاورید

مشاوره و برنامه ریزی ☎ 1431 048 0912مشاوره و برنامه ریزی ☎ 02144288568

گیلنا مارکت تا آخرین لحظه کنکور، همراه شماست تا با کاربری ترین راهنمایی و مشاوره ها بهترین سرنوشت را برای شما رقم بزند

جهت مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی اختصاصی کلیک کنید

مشاوره حضوری و دریافت برنامه ریزی

گفتنی است مجموعه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) با نزدیک شدن به کنکور به پاس همراهی شما دانش‌آموزان عزیز، از امروز تا کنکور، تمام محصولات آموزشی خود اعم از مجموعه دی وی دی های کنکور آسان است و DVD های آموزشی گیلنا را با تخفیف 5+20 درصدی ارائه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *