توجه توجه
یک خبر خوب :برنامه ۸۰ روزه کنکور
خیلی از شما دانش آموزای عزیز شاید کسانی باشید که تازه الان میخواهید برای کنکور و به روش تستی شروع به مطالعه کنید.
شاید بزرگترین سوالتون این باشه
آیا می تونم از الان شروع کنم؟
بله ، مطمئنا میتونید از الان برای کنکور شروع به مطالعه کنید. درسته که حجم درس ها زیاده اما با یه برنامه منطقی میشه در ۸۰ روز
دو یا حتی سه بار دروس دوازدهم را به همراه پایه مرتبط مطالعه کنید. اغلب شما کسایی هستید که شاید تا به اینجا درس ها رو تستی نخوندید. ولی مطمئن باشید که اگه از اینجا به بعد وقت کافی بذارید و برای مطالعه دروس برنامه دقیقی رو اجرا کنید میتونید همه دروس رو چندین بار بخونید و تست بزنید و به موفقیت قابل قبولی دست پیدا کنید. شما هنوز ساعت های زیادی وقت دارید. منطقیه که اگه این ۸۰ روز رو کاملاً اصولی مطالعه کنید به موفقیت میرسید.
شاید سوال بعدی شما این باشه
از الان با چه برنامه ای مطالعه کنم تا کنکوری بخونم ؟
برای این سوال هم جواب دیگه ای داریم. با برنامه ۸۰ روزه با ما همراه بشید و کتابهای دوازدهم را برای امتحان مطالعه کنید و پایه مرتبط را همزمان حرفه ای و ترکیبی با دوازدهم بخونید!
این بار من و تیم کارشناسی قویمون تو یه پروژه زمان بر برنامه ای تنظیم کردیم که با اون میتونید در طی ۸۰ روز کلیه دروس دوازدهم و پایه رو بخونید و به راحتی از رقبا جلو بزنید . برنامه ای که با گذاشتن وقت و پشتکار، میتونید با اون، همه درس های دوازدهم وپایه مرتبط رو تا روز کنکور بخوانید و تست بزنید . تمامی اصول و ضوابط برنامه ریزی دقیق برای پیاده سازی این برنامه به کار گرفته شده تا شما به سادگی بتونید اون را اجرا کنید و خیالتون راحت باشه که برای تک تک ساعات این برنامه ۸۰ روزه فکر شده.
روزانه برای این برنامه چقدر باید وقت گذاشت؟
روزانه بین۹ تا ۱۲ساعت ، برای اجرای این برنامه باید وقت بذارین. برنامه بنحوی تنظیم شده که در عین حال که از لحاظ حجمی متوسط باشه، کلیه مباحث درسی را پوشش بده.
آیا این برنامه برای همه افراد قابل اجرا است؟
شاید برای شما این سوال ایجاد بشه که با توجه به مشغله ها یا با توجه به کلاس هایی که میریم و یا … چطور با این برنامه همگام بشیم؟
این برنامه طوری تنظیم شده که برای همه کنکوری ها قابل اجرا باشه. در این برنامه مسئولیت های جبرانی زیادی در نظر گرفته شده که اگه شما تو زمان خاصی درسی رو نتونید بخونید، اون درس به مسئولیت های جبرانی منتقل میشه و عقب نمیفتید.
آیا میشه در ۸۰ روز موفق شد؟
یه ضرب المثل معروف میگه خواستن توانستن است. اگر شما بخواید چرا که نه!
به عنوان مثال براتون میگم که تو کنکور سال قبل اکثرشاگردان بنده که در تابستان کار را شروع کرده بودند رتبه های برتر کنکور شدند و حداقل یک درس را ۱۰۰ درصد زدند.
آیا در کنار این برنامه مشاوره تلفنی هم ارائه میشه؟
بله، ۳ جلسه مشاوره تلفنی و بسیار پربار مبنی بر نحوه اجرای این برنامه و نحوه پیشبرد اون و همچنین تکنیک های طلایی مطالعه دروس به شما بعد از دریافت برنامه داده میشه (توسط مشاور رتبه برترهای کنکور۹۸)

ویژگی های مهم برنامه ۸۰ روزه:
تو این برنامه سعی شده برای هر درس زمان مشخصی رو کنار گذاشت تا هر درس بصورت کامل مطالعه و جمع بندی بشه.
در پایان طبق زمان های زیر تست زنی و مرور۵۶ روزه نیز انجام می شود:

ریاضی تنها در ۷ روز
فیزیک تنها در ۷ روز
زیست تنها در ۱۰ روز
شیمی تنها در ۹ روز
ادبیات تنها در ۳ روز
دین و زندگی تنها در ۳ روز
عربی تنها در ۳ روز
زبان انگلیسی تنها در ۳ روز
سوال مهم!!
شاید براتون الان این سوال پیش بیاد که جمع این ها به ۴۵ روز میرسه. پس چطور اسمش تست زنی ۸۰ روزه هست؟
ببینید همونطور که گفتم تو این برنامه علاوه بر آموزش تمامی دروس از نظر ترکیبی و مفهومی، کلی مسئولیت برای تست زنی و مرور وجود داره، خودتون خوب میدونید، خوندن و یادگیری مباحث فقط یک طرف قضیه هست، قسمت مهم کارتون کسب مهارتهای تکنیکی ، دقت تست زنی و روش های محاسبات سریع و سرعت عمل است که ما این بخش رو تو برنامه بطور ویژه ای در نظر گرفتیم. ضمناً یادتان باشد روزای سفر هم داریم که بازه های زمانی جبران عقب افتادگی رو هم در نظر بگیریم. پس مجموعا بهترین عملکرد مرور و تست زنی رو تو این برنامه در مدت زمان ۵۶ روز بکار بردیم.

فقط دقت کنید آخرین مهلت ثبت نام تو طرح ۸۰ روزه تا روز ۱۵ خرداد هست و بعد
لیست ۸۰ روزه کامل بسته میشه
پس اونایی که میخوان تو طرح ۸۰ روزه شرکت کنند
برای شرکت در برنامه و شرایط شما نسبت به برنامه مشاور خودتون با شماره زیر تماس بگیرید
____________________________________________________________

09120481432  روی شماره کلیک کنید

____________________________________________________________

Related Topics

حسین احمدی | کنکور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *