نتایج نهایی کنکور سراسری 99

داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری 99 شرکت کردن می تونن با داشتن یکی از اطلاعات ثبت نامی خود ( شماره پرونده ، شماره داوطلبی ) برای مشاهده نتیجه نهایی آزمون خودشون به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند.

داوطبان بعد از اعلام نتیجه اولیه کنکور و رتبه خودشون شروع به انتخاب رشته کردن و منتظر اعلام نتایج نهایی کنکور خودشون شدن.

نتایج نهایی کنکور سراسری 99 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است و متقاضیان می تونن با مراجعه به این سایت نتیجه نهایی آزمون سراسری خودشون رو مشاهده کنن.

به دلیل اهمیت نتایج نهایی کنکور سراسری توی این مقاله به بررسی تاریخ دقیق این فرایند پرداختیم تا پذیرفته شدگان از مهلت ثبت نام جا نمونن و بتونن از این فرصت برای ثبت نام اقدام کنن.نتایج نهایی کنکور سراسری اعلام شد.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

نتایج نهایی کنکور سراسری 99 سازمان سنجش در تاریخ 9 آبان ماه منتشر کرد و داوطلبان می تونن با مراجعه به سایت نتایجشونو ببینن.

راهنمایی مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری 99

پس از انتشار نتایج نهایی کنکور داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش  مراجعه کنن.توی سایت سازمان سنجش لینک اعلام نتایج فعال شده و شما میتونین با یکی از این دو روش نتیجه قبولی انتخاب رشته خودتونو ببینین.

اول اینکه شما میتونین با شماره داوطلبی و شماره شناسنامه خودتون وارد بشید و نتیجه نهایی کنکوری که شرکت کردید رو ببینید.

اگر شماره داوطلبی خودتونو نمیدونستین میتونین از شماره پرونده و شماره شناسنامه برای وارد بشین و ببینین که چه دانشگاه و چه رشته و شهری قبول شدید.

در صورتی که شما در یکی از 150 انتخابی که حداکثر میتونستین انجام بدین قبول شدین برای شما یک کد رشته و یک عنوان رشته و نام دانشگاه مثل عکس پایین نمایش میده

نتایج نهایی کنکور سراسری 99

اما اگر شما در هیچ کدوم از انتخاباتون قبول نشده باشید که ایشالله این اتفاق نیوفتاده برای شکا قسمت کد رشته رو به صورت (—) و قسمت عنوان رشته و نام دانشگاه رو به صورت ( مردود ) میزنه.

درست مثل عکس پایین

نتایج نهایی کنکور سراسری 99

داوطلبانی که بعد مشاهده نتایج کنکور سراسری 99 در یکی از رشته های انتخابی خود قبول شدن باید به سایت دانشگاه قبولی خودشون مراجعه کنن و ببینن که کی برای ثبت نام مهلت دادن و حتما توی مهلت ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنن چون بعد مهلت ثبت نام دیگه ثبت نامی از سمت دانشگاه انجام نمیشه و حتما برای مراجعه به دانشگاه برای ثبت نام مدارک مورد نیاز ثبت نامشون رو به همراه داشته باشن.

داوطلبایی که در هیچ کدوم از انتخاب های خودشون قبول نشدن و در سایت نتیجشون رو مردود مشاهده کردن می تونن در زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه ها باز هم شانس خودشون رو برای قبولی در رشته های مورد علاقشون امتحان کنن.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *